Szybki kontakt

Logo  

tel.  
34 328 18 11

 

ul. Częstochowska 66

42-270 Kłomnice

e-mail: sklep@dom-mar.pl

Godziny otwarcia:
Pon-Pt:  7:00 - 17:00
Soboty:  7:00 - 14:00
     ZAPRASZAMY! 

O nas

P.H.U. DOM-MAR jest firmą rodzinną, która specjalizuje się w handlu materiałami budowlanymi i wykończeniowymi. Pomagamy Państwu realizować swoje inwestycje już od 1997 roku, kiedy to rozpoczęliśmy działalność prowadząc filię jednej z największych hurtowni budowlanych w naszym regionie. Od 2001 roku działamy pod szyldem P.H.U. „DOM-MAR” inż. Jerzy Wąsikowski, jednocześnie poszerzając zakres oferowanych produktów oraz służąc Państwu nieustannie wzbogacaną wiedzą i doświadczeniem. 

 

Solidność, Uczciwość, Kompetencja

Nasz sklep oferuje Państwu nie tylko wysokiej jakości towary, ale przede wszystkim profesjonalną obsługę. Zadowolenie Klienta jest dla nas nadrzędnym celem, dlatego do każdego podchodzimy w sposób  indywidualny oferując mu optymalne rozwiązania budowlane i fachowe porady. Wieloletnie doświadczenie w branży budowalnej pozwala nam wspierać Państwa w podejmowaniu trudnych decyzji, rozwiązywaniu problemów i dokonywaniu najlepszych wyborów na każdym z etapów Państwa inwestycji. 

 

Szeroki wybór, Kompleksowość, Terminowość 

W swojej ofercie posiadamy produkty kilkudziesięciu marek, zarówno polskich jak i zagranicznych producentów, z każdego segmentu rynku. Zapewniamy kompleksową obsługę, oferując Państwu fachowe doradztwo świadczone przez naszą wykwalifikowaną kadrę, możliwość realizacji zamówień telefonicznych, jak również dowóz towarów do klienta. Dodatkowo dostarczamy towary na specjalne zamówienia, ograniczając przy tym czas oczekiwania do minimum. 

 

Najwyższa jakość za rozsądną cenę

Sprzedajemy tylko te materiały, z których sami budowalibyśmy nasze domy. Oferujemy Państwu wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach, konkurencyjnych względem wiodących marketów budowlanych.

Rzetelne doradztwo, szeroki wachlarz wysokiej jakości produktów w korzystnych cenach sprawiają, iż możemy poszczycić się gronem stałych, zadowolonych klientów i mamy nadzieję że i Państwo wkrótce dołączą do tego grona.

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu. 

 

Załoga DOM-MAR